Orszak Trzech Króli 2019.01.06

Nasza parafia po raz kolejny włączy się w ogólnopolską inicjatywę „Orszaku Trzech Króli”. W Uroczystość Objawiania Pańskiego zorganizujemy orszak Trzech Króli. Jeden król przyprowadzi korowód od końca Kliszowa i będzie oznakowany kolorem czerwonym. Drugi do Rożniat i Woli Zdakowskiej – kolor zielony. Trzeci zaś od Ostrówka i Gawłuszowic – kolor niebieski. Królowie spotkają się w centrum Gawłuszowic, a następne przejdą do żywej szopki, która będzie przy kościele. Już dzisiaj prosimy o przygotowywanie odpowiednich strojów dla wszystkich uczestników Orszaku z uwzględnianiem poszczególnych kolorów. Przebierają się nie tylko dzieci ale młodzież i dorośli. Zapraszamy.

Fundacja Orszak Trzech Króli organizuje konkurs „na wielbłąda”. Przy okazji można wygrać 3 tyś czekoladek, alb korony. Szczegółowe informacje na stronie

Orszak Trzech Króli – konkurs na wielbłąda

Konkurs trwa od 12 do 30 listopada 2018 r.!!!