Prace przy szopce.

O do kilku lat w naszej parafii utworzyła się grupa parafian, którzy z ogromną gorliwością podejmują się wykonania dekoracji na Boże Narodzenie i Wielkanoc.Co roku pojawiają się nowe autorskie pomysły, które służą przede wszystkim przybliżeniu przeżywanej Tajemnicy Wiary.

Tegoroczna szopka została wkomponowana w ołtarz. Zestawienie to ma nam przypominać, że Chrystus rodzi się zawsze kiedy sprawujemy Najświętszą Eucharystię i że zawsze nas zaprasza do Komunii.

Prace przy szopce.

Dekorację na Boże Narodzenie zaprojektowali i wykonali: Janusz Bik, Halina i Zbigniew Walczakowie, Izabela i Mariusz Kowalscy, Ewa Marek, Edyta Kilian, Zofia Walczak, Piotr Kiełb, Joanna Garbulińska, Marek Mazur, Joanna Czech oraz młodzież z „Oazy”