Wycieczka do Lwowa 2018.09.15-17

Od wielu lat we wrześniu organizowane są w naszej parafii pielgrzymki – wycieczki. Odwiedzamy co roku inną stolicę europejską. Tegoroczna wyprawa była nieco inna gdyż byliśmy we Lwowie.
Wyruszyliśmy w sobotę 15 września we wczesnych godzinach rannych. Dość szybko dojechaliśmy do granicy z Ukrainą. Tam, jak to zwykle bywa musieliśmy swoje odstać. Granicę udało się nam przekroczyć dopiero po 4 godzinach oczekiwania, ok. godz 12. Zaraz po przejechaniu granicy zaczął padać deszcz. Wydawało się że nie szybko się skończy. Ale dzięki Bożej Opatrzności kiedy dojechaliśmy do Lwowa i wysiedli z autokaru deszcz przestał padać. Mieliśmy wspaniałą pogodę. Nasze zwiedzanie Lwowa rozpoczęliśmy od Katedry św. Jura.
Następnie kolejne miejsca w centrum miasta. Wieczorem po kolacji w restauracji pojechaliśmy na nocleg do hotelu „Sputnik”.
Następnego dnia… cdn