Modlitwa o urodzaje – Kliszów 2018.05.28

Modlitwę o urodzaje i Boże błogosławieństwo dla Mieszkańców Kliszowa rozpoczęliśmy przy figurze św. Jana Nepomucena. To trzecia figura św. Jana w naszej parafii. Zapewne żywy kult św. Jana wynikał ze specyficznego położenia parafii, przez której teren przepływa trzy rzeki. Św. Jan uchodzi za tego, którego wstawiennictwo chroni przed powodziami.
Po odśpiewaniu Litanii Loretańskiej i modlitwie o urodzaje wyruszyliśmy w modlitewnej procesji w kierunku Remizy OSP gdzie była celebrowana Msza św. Dziękowaliśmy Bogu za otrzymane łaski i prosili o Boże błogosławieństwo dla Mieszkańców Kliszowa.

Dzisiejsze nabożeństwo zakończyło cykl modlitewnych spotkań w każdej miejscowości naszej parafii.
Wszystkim gorąco dziękujemy za przygotowanie miejsc modlitwy i aktywny udział w liturgii.