Nasi na Spotkaniu Młodych 2018.04.29-05.01

W dniach 30.04 – 01.05 młodzież z naszej parafii uczestniczyła w XXI Spotkaniu Młodych Diecezji Sandomierskiej Zawichost – Sandomierz. W niedzielne popołudnie przybyliśmy do parafii Dwikozy i z pozytywnym nastawieniem zostaliśmy zakwaterowani do miejsc naszych noclegów w okolicznych miejscowościach. Następnie odbyła się msza na rozpoczęcie naszego Spotkania. Później udaliśmy się na miejscowe boisko, by oddać się zabawom integracyjnym. Następny dzień (poniedziałek) rozpoczęliśmy od mszy świętej, a później pojechaliśmy do Zawichostu, gdzie spędziliśmy dzień na koncertach, spotkaniach, a ostatecznie na wieczorze uwielbienia. Szczególnym momentem wieczoru było odśpiewanie pieśni „Błogosławieni Miłosierni”, której towarzyszyła magiczna atmosfera i wiele wzruszeń. Ostatniego dnia naszego pobytu wyjechaliśmy z samego rana do Sandomierza, gdzie odbyła się uroczysta msza kończąca Dni Młodych, której przewodniczył biskup Krzysztof Nitkiewicz. Poznaliśmy podczas niej kolejnego gospodarza tej cyklicznej uroczystości – Stalową Wolę. Na pewno zawitamy tam za rok, a spotkanie w Zawichoście uważamy za naprawdę udany i owocnie spędzony czas, podczas którego rozwinęła się nasza wiara.

Część zdjęć pochodzi ze strony Diecezji Sandomierskiej:

https://diecezjasandomierska.pl/