Walentynkowe Spotkanie Małżeńskie – Randka Małżeńska

Walentynkowe Spotkanie Małżeńskie odbyło się 11 lutego 2018 r. Rozpoczęto je Mszą św. w naszym kościele o godz. 1130, której przewodniczył i Słowo Boże głosił ks. dr Tomasz Cuber Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Diecezji Sandomierskiej. Po Mszy św. uczestnicy spotkania i wszyscy małżonkowie zebrani w kościele otrzymali uroczyste błogosławieństwo.

Druga część spotkania była się w Zajadzie „Ostoja Słowianka” w Brzyściu. Po przywitaniu wszystkich gości i obiedzie tańcem Poloneza rozpoczęto zabawę, którą prowadziło dwoje wodzirejów z „Trio z Rio” (Helena Dobrowolska i Tomasz Bełz).

W programie spotkania były także dwie konferencje prowadzone przez P. Martę i Marka Babików z Krakowa. Temat prelekcji dotyczył komunikacji w małżeństwie oraz seksualność małżeńskiej.

Wszystkim uczestnikom zabawy i prowadzącym – dziękujemy.