Kraków – Teatr Ludowy 2017.11.04

W piękny sobotni poranek 4 listopada wyruszyliśmy z grupą naszych Parafian na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym jej etapem było Sanktuarium Jana Pawła II. Modliliśmy się przy relikwiach naszego Świętego Rodaka i zwiedzali wystawę poświęconą Całunowi Turyńskiemu. Następnie przeszliśmy do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Modliliśmy się przy grobie św. siostry Faustyny i zwiedzali Sanktuarium.

Kolejnym etapem naszej wycieczki był Rynek Krakowski. Tu każdy indywidualnie spędzał czas. Wieczorem pojechaliśmy do Teatru Ludowego w Nowej Hucie. Zanim jednak weszliśmy w progi i teatru poszliśmy pomodlić się do kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski – Arki Pana. Kościół symbol walki o prawo do wyznawania wiary.

Po powrocie z kościoła poszliśmy do teatru na sztukę pt: Hotel Westminster. Sztuka przesympatyczna – żałujcie, że Was tam nie było.

Do Gawłuszowic wróciliśmy ok 23:30.