Turniej Piłki Nożnej dla LSO 2017.10.21

„W dobrych zawodach wystąpiłem…”

- tak brzmią słowa św. Pawła Apostoła i dotyczą one drogi naszej wiary. Te słowa można parafrazując odnieść do wydarzeń, które miały miejsce w dniu 21 października w Baranowie Sandomierskim, a odbyła się tam kolejna edycja Turnieju Piłki Halowej dla Liturgicznej Służby Ołtarza. Godnie reprezentowali nas ministranci i lektorzy naszej parafii. W turnieju uczestniczyło 16 drużyn w trzech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia. Nasi ministranci ze szkoły podstawowej zajęli V miejsce, a lektorzy z gimnazjum zajęli II miejsce, przywieźli puchar vicemistrzów dekanat, a przegrali w finale tylko z lektorami z parafii Jaślany 1:0. Gratulujemy naszym ministrantom i lektorom sukcesów i tego, że nie tylko przy ołtarzu posługują, ale na chwałę Boga ducha sportowego w sobie rozwijają.
Składamy też podziękowanie wszystkim, którzy wspomogli nasz wyjazd dofinansowaniem do autobusu i poczęstunku.

Króluj nam Chryste!

ks. Krzysztof Bartkiewicz