Jerycho Różańcowe 2017.10.19-20

Wpisując się w wielką modlitwę Diecezji Sandomierskiej w naszej Parafii odbyło się Jerycho Różańcowe. Rozpoczęliśmy je Mszą św. we czwartek wieczorem (19 października 2017 r.). Apel Jasnogórski i modlitwę różańcową prowadziła młodzież gimnazjalna. O północy Mszę św. koncelebrowali Księża Rodacy pochodzący z naszej parafii. Modlitwie przewodniczył ks. Witold Garbuliński, a Słowo Boże głosił ks. Bogusław Załucki. Koncelebransami byli:  ks. Ryszard Serafin i ks. Damian Stala. Po północy mieszkańcy poszczególnych miejscowości modlili się przed Najświętszym Sakramentem. Przed Mszą św. poranną  śpiewano Godzinki do Matki Bożej. Przed południem była jeszcze Msza św. o godz. 9:00, a po niej rozpoczęły adorację z modlitwą różańcową dzieci i młodzież z gimnazjum. Od południa modlitwę prowadziły Róże Różańcowe. Po Koronce do Bożego Miłosierdzia  o 15:30 zakończyliśmy adoracje w Gawłuszowicach, a rozpoczęli kolejno w Brzyściu i w Rożniatach. Ostatnim etapem Jerycha była modlitwa różańcowa i Msza św. o godz 18:00 na zakończenie, której powierzyliśmy opiece Matki Najświętszej rodziny naszej Parafii.

Bogu niech będą dzięki za dar niezwykłej modlitwy.