Jasełka 2016.01.17

W niedzielę 17 stycznia 2016 roku w naszej parafii odbyły się Jasełka przygotowane przez dzieci z naszej parafii. Zgromadzeni w świątyni parafianie i przybyli goście mogli po raz kolejny przypomnieć sobie historię narodzin Jezusa. Przedstawienie ubogacił również śpiew chóru aniołów. Nie brakowało także solowych występów. Należy podkreślić wielkie zaangażowanie młodych aktorów, którzy włożyli wiele wysiłku, pracy i osobistego zaangażowania. Bardzo serdecznie dziękujemy opiekunom:  ks. Łukaszowi, pani Krystynie Załuckiej, pani Anicie Zych, pani Ilonie Dziewit. Dziękujemy serdecznie pani Agnieszce Babuli za oprawę muzyczną. Nasze podziękowania składamy również rodzicom za współpracę, dzięki której to wydarzenie mogło zostać zrealizowane. Gratulujemy serdecznie wszystkim młodym artystom i życzymy wielu sukcesów.