Zabawa sylwestrowa dla dzieci 2015.12.31

Grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii wspólnie bawiła się na zabawie sylwestrowej zorganizowanej przez księdza Łukasza. Bal rozpoczęliśmy tradycyjnym tańcem – Polonezem. Wszystkim uczestnikom dopisywały doskonałe humory i nie brakowało dobrej zabawy. W czasie imprezy dzieci mogły zaprezentować swój talent muzyczny. Wszystkim, którzy zdobyli się na odwagę, by zaśpiewać przed publicznością serdecznie gratulujemy. Wielką radością dla najmłodszych dzieci było malowanie twarzy, a także tańce i zabawy integracyjne. Bal zakończył się o północy wspólną modlitwą, życzeniami i pokazem fajerwerków na muszli koncertowej. Dziękujemy w tym miejscu za życzliwość panu Wójtowi Janowi Nowakowi. Na naszej zabawie obecni byli goście z Połańca i Mielca, którym serdecznie dziękujemy za przybycie.

Dziękujemy za pomoc w organizacji zabawy rodzicom: państwu Danucie i Jerzemu Kłoda, pani Katarzynie Książek, pani Edycie Łyczak oraz pani Anicie Zych. Pragniemy podziękować również za przygotowanie gorących posiłków pani Justynie Świerczek i pani Halinie Walczak.