Wycieczka do Łańcuta i Leżajska 2015.06.27

W czerwcową sobotę grupa dzieci wraz z rodzicami oraz ks. Łukaszem wybrała się na wycieczkę do Łańcuta i Leżajska. Dzięki uprzejmości naszych przyjaciół z zaprzyjaźnionego miasta mogliśmy podziwiać piękno łańcuckiego zamku, oranżerię, powozownię, oraz zachwycić się pięknem kwiatów w storczykarni. Dziękujemy w tym miejscu panu Robertowi Kochmanowi – Sekretarzowi Powiatu Łańcuckiego, który towarzyszył nam przez cały czas pobytu w Łańcucie. Naszą wdzięczność za wspaniałe przyjęcie i życzliwość kierujemy w stronę pana Starosty Powiatu Łańcuckiego.
W drodze powrotnej odwiedziliśmy kościół ojców Bernardynów w Leżajsku i udaliśmy się na spacer po leżajskim rynku, skąd w radosnych nastrojach wróciliśmy do Gawłuszowic.
Justyna Świerczek