Zimowisko Studzionki 2015.02.10-14

W okresie ferii zimowych w dniach 10-14 lutego 2015 r. grupa młodzieży z Oazy wraz z ks. Radosławem Koterbskim udała się w Gorce. Grupie tej towarzyszyły dzieci wraz z ks. Sebastianem Kulą i opiekunami z Baranowa Sandomierskiego. W czasie wyjazdu mieli okazję do wspólnej modlitwy i zabaw. Codziennie uczestniczyli w Mszy Świętej w kaplicy św. Józefa Rzemieślnika w Studzionkach. Nasza młodzież odwiedziła Domek na Skałce, gdzie za życia przebywał przez dwa tygodnie Jan Paweł II. Wzięli udział w warsztatach artystycznych, tworząc piękne anioły z butelek i papieru, które poprowadziła pani z Baranowa Sandomierskiego.  Podziwiając piękne widoki przy zachodzie słońca uczestniczyli w ognisku. Nie zabrakło spacerów po okolicy, lepienia bałwanów czy jazdy na sankach. Po miło spędzonym czasie wszyscy zadowoleni i wypoczęci wrócili do domów z nadzieją odwiedzenia ponownie tego wyjątkowego miejsca.