Spotkanie opłatkowe 2014.12.27

Dziś odbyło się spotkanie opłatkowe dla grup modlitewnych z naszej Parafii. Na wspólnej Eucharystii zgromadzili się członkowie Kół Żywego Różańca, Koła Radia Maryja, Legionu Maryi i Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po Mszy świętej i adoracji Najświętszego Sakramentu wszyscy obecni mogli zakosztować poświęconego wina z racji Święta św. Jana Apostoła. Następnie wszyscy udali się na wspólną agapę w sali parafialnej. Na spotkaniu obecni byli również goście z Połańca: przedstawiciele Legionu Maryi z parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych oraz Grupy Różańcowej z parafii św. Marcina.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia, a sposób szczególny: państwu Halinie i Zbigniewowi Walczak, p. Eugeniuszowi Straż, p. Annie Soja, oraz wszystkim tym, którzy służyli pomocą.