Bal Sylwestrowy 2014.12.31

Grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii wspólnie bawiła się na zabawie sylwestrowej zorganizowanej przez księdza Łukasza. Bal rozpoczęliśmy tradycyjnym tańcem – Polonezem. Następnie dzieci poznały sylwetkę i życiorys świętego Sylwestra, którego zaprosili do wspólnej zabawy. Na naszej imprezie zagościł również Pan Wójt, który przekazał życzenia noworoczne dzieciom i ich rodzinom. Wszystkim uczestnikom dopisywały doskonałe humory i nie brakowało dobrej zabawy. W czasie imprezy przeprowadzono różne konkursy, za które uczestnicy dostali drobne upominki. Bal zakończył się o północy wspólną modlitwą, życzeniami i pokazem fajerwerków.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji zabawy pani Anicie Zych, a także rodzicom: panu Jerzemu Kłoda, panu Waldemarowi Koniecznemu, pani Justynie Świerczek, pani Joannie Czech, pani Bożenie Domagała, pani Edycie Łyczak oraz panu kościelnemu Michałowi Ciejka.

Bal sylwestrowy dla dzieci – film