Turniej Piłkarski Ministrantów 2014.11.15

W sobotę 15 listopada w Padwi Narodowej został rozegrany Dekanalny Turniej Piłki Nożnej ministrantów i lektorów. Spotkanie rozpoczęło się Eucharystią, sprawowaną przez ks. Sebastiana Kulę i ks. Jerzego Skiminę. Następnie rozpoczęły się rozgrywki, w których wzięło udział 23 drużyn z dekanatu Baranów Sandomierski w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej. Mecze rozgrywane były zarówno w hali sportowej jak i na boiskach trawiastych.
W turnieju uczestniczyli również ministranci z naszej parafii pod opieką ks. Łukasza. Reprezentowali nas ministranci ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Nie brakowało sportowych emocji i dopingu. Naszym drużynom nie udało się zająć czołowych lokat, ale mamy nadzieję, że za rok będzie lepiej.