Pielgrzymka Kół Różańcowych 2014.10.04

Grupa naszych parafian wraz z ks. Łukaszem w sobotni poranek wyruszyała na Diecezjalną Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Ostrowca Świętokrzyskiego. Spotkanie odbyło się w parafii Matki Bożej Saletyńskiej. Po powitaniu i przedstawieniu historii sanktuarium wszyscy zebrani uczestniczyli we wspólnej modlitwie różańcowej i adoracji Najświętszego Sakramentu. Spotkanie zakończyło się Mszą Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza – Ordynariusza naszej diecezji. W homilii ksiądz biskup podkreślił, że modlitwa Różańcowa jest wielkim skarbem, który należy pielęgnować. Poszczególne wspólnoty Kół Żywego Różańca w parafiach tworzą wielką rodzinę różańcową w diecezji i swoją modlitwą wypraszają wiele łask.
Spotkanie zakończyło się wspólną agapą. Kolejne spotkanie w przyszłym roku odbędzie się w Ożarowie.