Spotkanie Młodych Sandomierz 2014.09.19-21

W dniach  19-21 września 2014 r. młodzież naszej parafii, wzięła udział w XVII Spotkaniu Młodych, które odbywało się w Sandomierzu. W piątek po zakwaterowaniu w szkole, młodzież uczestniczyła w nabożeństwie adoracji krzyża, podczas którego mieliśmy okazję do osobistej modlitwy i uczczenia znaku zbawienia. Drugi dzień rozpoczął się Eucharystią, później odbyło się spotkanie formacyjne prowadzone przez brazylijską grupę „Przymierze Miłosierdzia”. Popołudnie spędziliśmy na Placu Papieskim, gdzie odbywały się zabawy i tańce integracyjne. Następnie na rynku w Sandomierzu był koncert zespołu TGD, po którym wspólnie wychwalaliśmy  Boga podczas Wieczoru Uwielbienia. W niedziele na placu papieskim odbyło się kolejne spotkanie z brazylijską grupą. W południe rozpoczęła się uroczysta Msza Święta, która była podsumowaniem trzech dni spotkania.
Karolina Mazur