Wyprawa do Zakopanego 2014.08.08-10

Grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii w dniach od 8 do 10 sierpnia wypoczywała w Zakopanem. Już pierwszego dnia mogliśmy kibicować kolażom Tour de Pologne, zwiedziliśmy Wielką Krokiew, a następnie przemierzaliśmy szlak doliny Białego Potoku i Doliny Strążyskiej. Kolejne dni również przyniosły wiele wrażeń: oprócz spaceru Doliną Chochołowską, odwiedziliśmy kaplicę na Jaszczurówce z wystawą malarstwa na szkle, Aqua Park, Krupówki, kolejką wjechaliśmy na Gubałówkę, gdzie czekała niespodzianka w postaci zjeżdżalni grawitacyjnej. Nie brakowało też przeżyć duchowych, wspólnej modlitwy i Eucharystii w kaplicy Sióstr Urszulanek na Jaszczurówce. Naszą modlitwą ogarnialiśmy wszystkich którzy pomogli w zrealizowaniu wyjazdu, rodziców, kadrę wychowawczą. Dziękujemy serdecznie za pomoc finansową panu Wójtowi Gminy Gawłuszowice Janowi Nowakowi, wychowawcom p. Joannie Czech i p. Bogdanowi Leśnik, rodzicom: Państwu Krzysztofowi i Małgorzacie Załuckim. Duchowym opiekunem i organizatorem wyjazdu był ks. Łukasz.