Piknik Rodzinny 2014.06.22

W niedzielne popołudnie przy Urzędzie Gminy odbył się Piknik Rodzinny. Organizatorami byli Urząd Gminy w Gawłuszowicach i Parafia. Rodzinne świętowanie rozpoczęto od bloku zabaw dla dzieci. Nasi milusińscy bawili się znakomicie. Dzieci miały okazję „sprawdzić” zabawkę, którą Gmina zainstalowała na placu zabaw. Rozpoczęty o godz. 16:00 Turniej Wsi budził bardzo dużo emocji. Reprezentacje poszczególnych miejscowości Gminy walczyły o Puchar Wójta Gminy. Rywalizację wygrała reprezentacja z Kliszowa. Gratulujemy.

Koncert Magdy Anioł z Zespołem wprowadził klimat zadumy i powagi. Muzyka i świadectwo wyśpiewanej wiary inspirowały do przemyśleń.

Po rozdaniu pucharów i pamiątkowych dyplomów rozpoczął się koncert Zespołu SERVOOS. Muzyka w klimacie krajów alpejskich pobudzała do tańców i zabawy. Całość Pikniku zakończono pokazem sztucznych ogni.

Dziękujemy Urzędowi Gminy za organizację imprezy. Dziękujemy także wszystkim, którzy włączyli się w nasze świętowanie.