Turniej Piłki Noznej 2014.06.14

W sobotę 14 czerwca na boisku sportowym w Gawłuszowicach został rozegrany Turniej Piłki Nożnej im. Św. Wojciecha o Puchar Wójta Gminy Gawłuszowice.  W rozgrywkach wzięło udział 9 drużyn z Gminy Gawłuszowice, Gminy Borowa oraz Miasta i Gminy Połaniec. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła drużyna z Borowej, drugie miejsce przypadło zawodnikom z Gawłuszowic, trzecie drużynie z Połańca. W kategorii gimnazjum również najlepsza okazała się Borowa, drugie miejsce zajął zespół z Połańca, trzecie z Gawłuszowic. Gawłuszowice reprezentowane były przez naszych ministrantów. W kategorii oldboy zwyciężyli również zawodnicy z Borowej, drugie miejsce przypadło drużynie z Gawłuszowic, trzecie drużynie
z Połańca.   Naszych oldboy dzielnie wspierali księża wikariusze. Wśród przybyłych gości obecni byli:  zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec pan Jarosław Kądziela, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Połańcu pani Karolina Koper Adamczak oraz gospodarz turnieju Wójt Gminy Gawłuszowice pan Jan Nowak. Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Wójta Gminy Gawłuszowice oraz dyplomy i pamiątkowe upominki. Zawodnicy i zgromadzeni goście mogli również posilić się czymś dla ciała. Dziękujemy serdecznie państwu Zalińskim z Połańca za zasponsorowanie kiełbasek na grilla. Dziękujemy również Delikatesom Centrum z Połańca. Pragniemy podziękować wszystkim  zaangażowanym w czasie turnieju:
ks. proboszczowi, dyrekcji Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Gawłuszowicach, nauczycielom wychowania fizycznego p. Grzegorzowi Nelcowi, p. Jarosławowi Miotle, rodzicom ministrantów za przygotowanie boiska, paniom, które upiekły ciasta i przygotowywały posiłek. Dziękujemy serdecznie pracownikom szkoły i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przeżyciu tego wydarzenia.