Wycieczka oazowa 2014.06.5-8

W dniach od 05.06 do 08.06.14r. grupa oazowa z naszej parafii wraz z ks. Radosławem
i drugim opiekunem panią Małgorzatą wyjechała na wycieczkę w Pieniny. Po dotarciu do Sromowców Niżnych i zakwaterowaniu się w domu, w którym mieszkaliśmy, poszliśmy na krótki spacer na Słowację. Następnego dnia byliśmy na spływie Dunajcem. Po dotarciu do Szczawnicy ruszyliśmy w drogę na Sokolicę, a później na Trzy Korony. Trzeciego dnia byliśmy w Wąwozie Homole, następnie dotarliśmy na Palenice skąd zjechaliśmy do Szczawnicy kolejką linową. Tam rowerami pojechaliśmy do Czerwonego Klasztoru. Pogoda była piękna, świeciło słońce, dzięki czemu mogliśmy podziwiać i zachwycać się wspaniałym krajobrazem gór. W niedziele ostatnią z atrakcji był park linowy, gdzie świetnie się bawiliśmy. Wyjazd był bardzo udany, wszyscy wróciliśmy zadowoleni i wypoczęci. Mamy nadzieję, że za rok znowu uda nam się wyjechać na podobną wycieczkę.