Dekanalny Turniej Piłki Nożnej Ministrantów 2014.06.07

W sobotnie przedpołudnie, na terenie naszej parafii w Rożniatach został rozegrany Dekanalny Turniej Ministrantów w Piłce nożnej. W rozgrywkach wzięło udział 9 drużyna ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Mimo doskwierającego upału zawodnicy nie oszczędzali się na boisku i dostarczyli wiele emocji. Po zakończonych rozgrywkach każda drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, które ufundował  dziekan Dekanatu ks. Andrzej Machowicz, któremu serdecznie dziękujemy za obecność i otwarcie zawodów. W kategorii gimnazjum pierwsze miejsce zajęli ministranci z Jaślan, a w kategorii szkoły podstawowej triumfowali ministranci z Tuszowa Narodowego. Wszystkim zawodnikom gratulujemy. Bardzo serdecznie dziękujemy również wszystkim, którzy zaangażowali się
w przygotowanie turnieju. Szczególne pragniemy podziękować państwu Marzenie
i Januszowi Bik z Rożniat za ufundowanie strojów piłkarskich naszym ministrantom
i przygotowanie zewnętrznej oprawy turnieju. Dziękujmy za pomoc państwu Halinie
i Zbigniewowi Walczak, oraz rodzicom ministrantów Bożenie Domagale, p. Barbarze Kopeć, p. Krzysztofowi Załuckiemu.