Majówka na rowerach 2014.05.01

Młodzież należąca do Oazy działającej przy naszej parafii w pierwszy dzień maja wyruszyła się na wycieczkę rowerową do Połańca. Głównym jej celem było aktywne i kulturalne spędzanie wolnego czasu. Pogoda była piękna, świeciło słońce, jednak kiedy przepłynęliśmy promem Wisłę i zbliżaliśmy się do celu zaczął padać deszcz. Byliśmy jednak tak zdeterminowani, że nawet deszcz nas nie zatrzymał i dojechaliśmy na rynek
w Połańcu. Tam zjedliśmy lody, pozwiedzaliśmy okolice i po krótkim odpoczynku wyruszyliśmy w drogę powrotną. Mimo małych przeszkód dojechaliśmy do Gawłuszowic. Po tak długiej i pełnej wrażeń wędrówce młodzież zgłodniała, wiec rozpaliliśmy ognisko. Wycieczka ta była bardzo udana. Na pewno długo jej nie zapomnimy. Mamy nadzieję, że kiedyś to jeszcze powtórzymy.
Karolina.