Zimowisko – Bieszczady 2014.01.19-21

W czasie ferii zimowych w dniach 19.01-24.01 br. zorganizowany został wyjazd na zimowisko do Czarnej Dolnej położonej w Bieszczadach. W wyjeździe uczestniczyła młodzież z naszej parafii, jak również z Tuszowa Narodowego oraz Woli Baranowskiej. Uczestnicy wyjazdu brali udział m.in. w nabożeństwie do św. Rity w Kościele Parafialnym
w Czarnej, zwiedzili Kościół św. Jana Chrzciciela w Michniowcu. Dotarli też do Schroniska „Chatka Puchatka” na Połoninie Wetlińskiej oraz do Ośrodka Oazowego w Skorodnym.

W czasie wolnym mieli okazję do wspólnych gier i zabaw, w których czynnie brali udział.

Wszystkim uczestnikom wyjazdu dziękujemy za wspólną modlitwę oraz mile spędzony czas. Szczególne słowa podziękowania należą się: ks. Jerzemu Skiminie, ks. Leszkowi Pituchowi, ks. Radosławowi oraz pani Danucie Kurowskiej, bez których zimowisko nie mogło by się odbyć.