Zatrzymaj się – przemijanie ma sens 2013.11.24

„Zatrzymaj się – przemijanie ma sens” to temat spotkania, które odbyło się w ostatnią niedzielę o godz. 1700 w budynku Biblioteki w Gawłuszowicach. Ks. Radosław wraz m młodzieżą z Oazy przygotowali spotkanie, które zachęcało do zadumy nad przemijającym czasem. Młodzież czytała krótkie opowiadania Bruno Ferrero, Ksiądz śpiewał piosenki Starego Dobrego Małżeństwa. W kawiarnianej atmosferze przy herbacie i kawie degustując znakomite ciasteczka mieliśmy okazję posłuchać dobrej muzyki i mądrości życiowej wypływającej z bajek.

Dziękujemy Władzom Gminy i Pani Dyrektor Biblioteki za udostępnienie miejsca. Dziękujemy Paniom: Reginie Basak, Joannie Czech, Agacie Naprawa, Edycie  Łyczak, Agnieszce Koniecznej za wyśmienite ciasteczka i Michałowi Ciejka za pomoc przy dekoracji sali.

 
Zatrzymaj się… Przemijanie ma sens. Koncert ks. Radosława (1)
Zatrzymaj się… Przemijanie ma sens. Koncert ks. Radosława (2)