Wieczór uwielbienia 2013.10.25

Dziś wieczorem naszej Parafii odbył się Wieczór Uwielbienia, który to rozpoczęliśmy modlitwą różańcową. Następnie była Msza św., której przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Rafał Kusiak wikariusz z Rudek. W homilii akcentował, iż Bóg nas kocha a my jesteśmy Jego dziećmi. Kocha nas mimo grzechu i naszej słabości. Przychodzimy do Chrystusa jako do lekarza, który nas uzdrawia. Po Mszy św. rozpoczęła się adoracja Najświętszego Sakramentu, której przewodniczył ks. Radosław. Młodzież naszej parafii bardzo aktywnie włączyła się w przygotowanie i przeprowadzenie tego modlitewnego spotkania.

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do gości, którzy przyjechali do nas z Ulanowa, Ostrowca Świętokrzyskiego i z wielu innych miejsc naszej Diecezji.

Wszystkim, którzy przygotowali spotkanie i w nim uczestniczyli bardzo dziękujemy i już dziś zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia. (ostatni piątek listopada)