Mecz piłkarski Tursko Małe – Gawłuszowice 2013.08.25

W niedzielę 25 sierpnia 2013 roku w parafii p.w. św. Wojciecha w Gawłuszowicach odbył się Turniej Piłki Nożnej „św. Wojciecha”. W rozgrywkach uczestniczyły drużyny z Turska Małego oraz Gawłuszowic.  Zarówno w rywalizacji młodzieżowej, jak i seniorskiej nie brakowało sportowych emocji, które podgrzewał gorący doping kibiców. Wszystkie drużyny prezentowały znakomite umiejętności piłkarskie. W drużynie juniorów z Gawłuszowic wystąpili ministranci, seniorów dzielnie wspierali księża wikariusze. Po zakończonych zawodach ks. Proboszcz podziękował serdecznie wszystkim uczestnikom turnieju i wspólnie z panem Wójtem wręczył puchary za udział w zawodach. Przyznano również dodatkowe nagrody dla najlepszego bramkarza i piłkarza turnieju oraz nagrodę „fair play”. Spotkanie zakończyło się wspólnym biesiadowaniem przy grillu. Wszystkim uczestnikom turnieju, ludziom dobrej woli, którzy służyli pomocą i wsparciem dla tej inicjatywy organizatorzy składają serdeczne podziękowanie.