II Diecezjalna Pielgrzymka Wspólnot Żywego Różańca – Radomyśl nad Sanem

Wraz z grupą osób z Tuszowa Narodowego 6 października 2012 r. pielgrzymowaliśmy na II Diecezjalną Pielgrzymkę Wspólnot Żywego Różańca do Radomyśla nad Sanem.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania uczestników. Następnie ks. Kustosz Sanktuarium przybliżył historie tego miejsca. Podkreślił, że w Radomyślu szczególnie widać działanie Matki Bożej.

Po krótkiej prezentacji rozpoczęło się Nabożeństwo Różańcowe.

Po jego zakończeniu wszyscy udali się na plac przed kościołem gdzie na polowym ołtarzu dla zebranych Mszę św. odprawili Kapłani. Koncelebrze przewodniczył Rektor Seminarium Sandomierskiego ks. dr Jan Biedroń. Na końcu Mszy św słowo do zebranych skierował ks. Biskup Ordynariusz.

Po Mszy św. przy śpiewie kapeli z Jeżowego wszyscy mogli skorzystać z poczęstunku.

Cały czas towarzyszył nam bardzo ładna pogoda.

Bogu niech będą dzięki.