Wakacje w Zakopanem 2021.07.26-31

Ponad czterdziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii, tegoroczny letni wypoczynek spędzała w Zakopanem. W dniach od 26 do 31 lipca uczestnicy kolonii zwiedzali ciekawe miejsca oraz wędrowali górskimi szlakami. Wśród odwiedzonych miejsc znalazły się: Kopalnia Soli w Wieliczce, Sanktuarium MB w Ludźmierzu czy też MB Fatimskiej na Krzeptówkach. Wędrówki po górach urozmaicały codzienne wieczorne zabawy. Nie zabrakło też góralskiego ogniska, rywalizacji na kręgielni oraz pluskania się w wodzie w miejscowym aquaparku. Ostatnim odwiedzonym miejscem były zakopiańskie „Krupówki”, gdzie próbowano oscypków oraz kupowano pamiątki. Podziękowania należą się ks. Piotrowi za zorganizowanie i przeprowadzenie kolonii, Opiekunom oraz Urzędowi Gminy w Gawłuszowicach, za wsparcie wypoczynku dzieci i młodzieży.