Półkolonia 2020.08.10-14

Przy pięknej, słonecznej pogodzie, grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii spędziła pięciodniową półkolonię. Od 10 do 14 sierpnia 2020 roku, niespełna 30 osób uczestniczyło w licznych grach, zabawach, wycieczkach rowerowych i autokarowych.

W pierwszy dzień wakacyjnego wypoczynku, uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy, które rywalizowały ze sobą przez kolejne dni. Okazją do tego były: dawne gry i zabawy podwórkowe, gra terenowa, zajęcia sportowe i sprawnościowe oraz quizy i testy wiedzy z historii Polski czy też poznawanych miejsc i postaci.

Po pierwszym dniu spędzonym na terenie parafii, grupa korzystających z letniego wypoczynku udała się na dwie wycieczki rowerowe: do Połańca i Tuszowa Narodowego oraz dwie wycieczki autokarowe: do sanktuarium na Św. Krzyżu oraz do sanktuarium w Zabawie.

Każdego dnia na uczestników półkolonii czekały różne smakołyki: świeżutkie rogaliki, różnego rodzaju ciasteczka, pachnąca pizza i pyszne lody. Ks. Piotr troszczył się o codzienną realizację planu półkolonii a nauczyciele dbali o bezpieczeństwo wszystkich wypoczywających.

Wypoczynek letni zorganizowano przy współudziale władz Gminy Gawłuszowice. Dziękujemy!