Ferie w Zakopanem 2020.01.20-25

Grupa dzieci i młodzieży z parafii i gminy Gawłuszowice, może wreszcie cieszyć się prawdziwą zimą. Pierwsze dni feryjnego wypoczynku upłynęły na licznych zabawach na śniegu. Pierwszego dnia tuż po przyjeździe i zakwaterowaniu w pensjonacie, grupa zawitała do Snowlandii, gdzie każdy mógł pozjeżdżać na sankach i ślizgach. Czas upłynął bardzo szybko dostarczając wszystkim wiele radości. Jeszcze większą dawkę śmiechu ale i adrenaliny przysporzył uczestnikom drugi dzień wyjazdu. Po przyjeździe kolejką na Gubałówkę, grupa udała się na Snowzabawę. Tam na grupę czekały skutery śnieżne i różne dmuchańce. Każdy uczestnik wyjazdu mógł popróbować jazdy za skuterem śnieżnym m.in. na pontonie, zimowej rurze czy też wypełnionym powietrzem kole. Ponadto wszyscy skorzystali z przejażdżki skuterem śnieżnym.

Grupa z Gawłuszowic pod opieką kadry ma jeszcze w planie szusowanie na nartach oraz kibicowanie skoczkom podczas Pucharu Świata w Skokach Narciarskich – Zakopane 2020. Każdego dnia uczestnicy zimowiska biorą udział we Mszy św. w pobliskim Sanktuarium MB Objawiającej Cudowny Medalik.