Archive for Bez kategorii

Wszystkich Świętych 2019.11.01

Przy pięknej pogodzie, we Mszy św. na naszym parafialnym cmentarzu dziękowaliśmy Bogu za Braci i Siostry, którzy w pielgrzymce życia doszli przed nami do świętości. Wpatrując się w ich przykład i prosząc, aby za nami orędowali u Boga sami prosiliśmy Najlepszego Ojca w Niebie, by prowadził nas swoją łaską na drogach świętości. Stojąc na cmentarzu w naszej modlitwie pamiętaliśmy także o tych, którzy odeszli do wieczności i potrzebują naszej modlitwy.

Zawody piłkarskie 2019.10.26

Nasi ministranci brali dziś udział w zawodach piłki halowej w Baranowie Sandomierskim. Rozgrywki odbyły się w kilku kategoriach wiekowych. Naszą parafią reprezentowała najstarsza grupa ministrantów.

Ferie w Zakopanem 2020.01.20-25

 Organizujemy wyjazd na ferie w Zakopanem od 20 do 25 stycznia 2020. Koszt wyjazdu – 550 zł. Zapisy do końca listopada z zaliczką 200 zł.

PLAN WYJAZDU

Termomodernizacja budynku kościoła w Brzyściu 2019.09.24

W dniu 24.09.2019 r. Zamawiający, tj Parafia pod wezwaniem pw. św. Wojciecha w Gawłuszowicach, dokonał wyboru wykonawcy zamówienia pod nazwą „Termomodernizacja budynku kościoła w Brzyściu” współfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.

WYBÓR WYKONAWCY

 

Termomodernizacja budynku kościoła w Brzyściu

Informacja  z otwarcia ofert na zadanie :
Termomodernizacja budynku kościoła w Brzyściu